Administrator sieci/serwerów

Miejsce Pracy Wrocław (ZDALNA PRACA WYKLUCZONA)

Obowiązki

  • administracja i utrzymanie sieci
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z siecią i systemami
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • konfiguracja urządzeń aktywnycho
  • określanie aktualnych potrzeb w zakresie rozwoju infrastruktury

Kwalifikacje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych (Dns,Dhcp,Radius,Firewall)
  • doświadczenie w zarządzaniu przełącznikami Cisco
  • znajomość z zakresu CISCO CCNA (4)
  • podstawowa znajomość technologi Voip

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu CISCO CCNP
  • doświadczenie w administracji systemami Unix/Linux (znajomość powłoki Bash)
  • doświadczenie w zarządzaniu protokołami trasowania (Ospf,Bgp)
  • dobra znajomość sieci wirtualnych (Vlan)
  • znajomość systemu monitorowania sieci (Nagios)
  • znajomość jednego z języków programowania (Perl,Php,Python)

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, z młodym i ambitnym zespołem,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • dostęp do bogatego i ciekawego zaplecza technicznego.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza i dostarczenie CV

Aplikacje (CV ze zdjęciem) oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@bestgo.pl