O nas

Bestgo.pl to zespół ludzi, którzy oprócz ogromnego doświadczenia, dzielą wspólną pasje - tworzenie własnej infrastruktury światłowodowej. W tym roku, przypada nam 25-lecie naszej  działalności.

Dzięki Waszemu zaufaniu, mogliśmy zbudować jedną z większych infrastruktur światłowodowych na terenie Wrocławia oraz Jelcza-Laskowic. Tworzymy i udostępniamy własną infrastrukturę światłowodową, jak również administrujemy sieciami osiedlowymi udostępniając najwyższej jakości Internet, telefonię i telewizję mieszkańcom jak również małym i dużym przedsiębiorcom.

Doskonale wiemy, że to Wasze zadowolenie jest gwarancją naszego sukcesu i ciężko pracujemy, abyście za każdym razem byli w stu procentach zadowoleni z naszych usług, dlatego też od początku kierujemy się naszym motto:

„Nasz sukces jest Twoim sukcesem a wysoka jakość usług to Twoje zadowolenie. I tak powinno pozostać na zawsze…”

Staramy się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dla potrzeb indywidualnych każdego klienta.

Każdego dnia pomagamy w realizowaniu planów naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych. Kierujemy się przy tym prostymi, lecz ważnymi w życiu zasadami, takimi jak uczciwość i dbanie o dobro klientów.

Profesjonalizm, rzetelność i jakość naszych usług może potwierdzić wielu partnerów biznesowych oraz liczna rzesza indywidualnych Internautów. Mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do grona odbiorców naszej usługi i razem znajdziemy wspólny mianownik.

 

Strategia BESTGO.PL:

Być operatorem dla operatorów;
Zaspokajać potrzeby partnerów biznesowych, udostępniając własną, nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę;
Budować kolejne nowoczesne sieci osiedlowe.