Administrator sieci i serwerów

Zakres obowiązków:

  • administrowanie i utrzymanie sieci szkieletowej

  • identyfikacja i analiza zagrożeń sieciowych,

  • konfiguracja urządzeń sieciowych,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, sieciowych oraz systemowych

  • monitorowanie i analiza zdarzeń naruszenia bezpieczeństwa,

  • określanie aktualnych potrzeb w zakresie infrastruktury

  • tworzenie dokumentacji technicznej i dzienników operacyjnyc

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • dobra znajomość zagadnień sieciowych (Dns,Dhcp,Radius,Firewall)

  • doświadczenie w zarządzaniu przełącznikami Cisco

  • znajomość z zakresu CISCO CCNA (4)

  • podstawowa znajomość technologi Voip

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • doświadczenie z zakresu CISCO CCNP

  • doświadczenie w administracji systemami Unix/Linux (znajomość powłoki Bash)

  • doświadczenie w zarządzaniu protokołami trasowania (Ospf, Bgp)

  • dobra znajomość sieci wirtualnych (Vlan)

  • znajomość systemu monitorowania sieci (Nagios)

  • znajomość jednego z języków programowania (Perl,Php,Python)

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • Udział w realizacji ciekawych projektów, oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Pracę z nowoczesnym sprzętem i infrastrukturą informatyczną

  • Dostęp do najnowszych technologii wspomagających utrzymanie dostępności usług telekomunikacyjnych, lub Dostęp do bogatego i ciekawego zaplecza technicznego