Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i sprzedaż usług BESTGO.PL na wyznaczonym terenie, poprzez bezpośrednią obsługę i doradztwo w wyborze rozwiązań telekomunikacyjnych dla domu tj. Internet, telewizja, telefon;

  • praca w terenie z Klientami indywidualnymi w formie Door2Door, głównie popołudniami;

  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • bardzo dobrą organizację czasu pracy,

  • wytrwałości oraz konsekwencji w dążeniu do celu,

  • umiejętności sprzedaży bezpośredniej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do osiąganych przez Ciebie wyników;

  • pakiet szkoleń "na start" pozwalających zdobyć niezbędną wiedzę oraz rozwinąć umiejętności związane z wykonywaną pracą;

  • elastyczne godziny pracy (nie jesteś zobowiązany do pracy 5 dni w tygodniu w wyznaczonych odgórnie godzinach);

  • możliwość awansu na lidera przedstawicieli handlowych;

Jeżeli nie masz doświadczenia, a jesteś osobą otwartą i komunikatywną, nie martw się wszystkiego Cię nauczymy. Zgłoś się do nas.