VOD to swego rodzaju domowa wypożyczalnia filmów i świetne wzbogacenie Twojego pakietu telewizyjnego. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu – aktualnie jest to blisko 6000 materiałów! To jednak nie wszystko - biblioteki są ciągle aktualizowane.

Czasy, kiedy trzeba było wyjść z domu, by wypożyczyć film na maksymalnie 24h, minęły bezpowrotnie. Teraz oglądasz wybraną pozycję kiedy i ile razy chcesz, bez konieczności wychodzenia z domu. Do korzystania z VOD nie potrzebujesz też dodatkowego dekodera z dyskiem – po prostu klikasz i oglądasz.

Jeśli już jesteś abonentem kablówki JAMBOX, to prawdopodobnie jedną z wymienionych bibliotek VOD masz w swoim pakiecie! Wybierając VOD, wybierasz legalne źródło streamowania i najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku. Telewizja kablowa jeszcze nigdy nie miała tak bogatej oferty!

 

 

Dostępne kioski VOD:

 

 

HBO On Demand

HBO On Demand to bezpłatny serwis dla abonentów pakietu HBO. Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO oraz programy rozrywkowe. Oferta produkcji dostępnych w ramach usługi "wideo na żądanie" jest często zmieniana i odświeżana.

 

 

CANAL+ na życzenie

CANAL+ na życzenie to bezpłatny serwis dla abonentów pakietu CANAL+. Od tej chwili Twoje ulubione programy czekają na Ciebie! Przegapiłeś premierę albo odcinek ulubionego serialu? Nic straconego! Dzięki CANAL+ na życzenie w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej biblioteki najlepszych programów CANAL+.

 

 

Viasat World

Materiały z ramówek kanałów Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature.

Viasat Explore - materiały o tematyce podróżniczej, przygodowej, łowiecko-wędkarskiej i motoryzacyjnej.

Viasat Nature - materiały o tematyce przyrodniczej.

Viasat History - materiały o tematyce przyrodniczej.

Kiosk VOD Viasat jest bezpłatny dla abonentów pakietów: Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

 

 


 

Ale Kino+ na życzenie

Najnowsze, nagradzane filmy - prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Amerykańska i europejska klasyka, która buduje historię kina. Najnowsze, wyjątkowe, starannie wybrane seriale europejskie - kryminalne i szpiegowskie - dostępne tylko w Ale kino+. Autorskie cykle tematyczne i spotkania z uznanymi twórcami.
Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietami Wielotematycznymi.

 

 

Kuchnia+ na życzenie

Ideą Kuchni+ jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw. Odkrywa polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur, przedstawia porady o zdrowym odżywianiu, ciekawostki ze świata kulinariów oraz historie znanych restauracji i wielkich szefów kuchni.
Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Luzu HD.

 

 

Planete+ na życzenie

Ogromna różnorodność tematyczna: od sportów ekstremalnych i szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą naturę i niezwykłe podróże. W eklektycznej ramówce stacji znajdują się także kontrowersyjne dokumenty oraz wybitne produkcje pokazywane i nagradzane na festiwalach całego świata.
Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Nauki HD.

 

 

Domo+ na życzenie

Polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. W bibliotece znajdują się programy poradnikowe, filmy i serie dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show.
Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Luzu HD.

 

 

teleTOON+ na życzenie

W kiosku teleTOON+ znajdziesz popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych.
Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietami Wielotematycznymi.

 

 

MiniMini+ na życzenie

Programy dostępne w bibliotece są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych – prezentują małym widzom pozytywne wzorce, pogłębiają ich wiedzę na temat świata, poszerzają słownictwo oraz tłumaczą pojęcia o charakterze abstrakcyjnym. Seriale pokazywane w MiniMini+ wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalnym i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym.
Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietami Wielotematycznymi.

 

 

 

Filmbox Live (opcja dodatkowo płatna)

FILMBOX Live to unikalny pakiet, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VoD oferującej seriale oraz programy dokumentalne z ramówek kanałów FILMBOX. Dostępny dla abonentów pakietów: Wielotematyczny HD, Wielotematyczny Super HD i Wielotematyczny Mega HD.

 

 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub pomożemy w doborze pakietu do Twoich potrzeb. Po prostu zadzwoń do nas pod nr 71 712 00 00 lub skorzystaj z formularza.